Miło nam poinformować, że do Zespołu Centrum Medycznego Szpitala Medyk w Zimnej Wodzie dołączył lek. Mateusz Borek, specjalista chirurgii ogólnej, który zaprasza pacjentów na konsultacje urologiczne w każdy poniedziałek od godz. 16:00. Witamy na pokładzie!

Kilka słów o nim: Starszy Asystent Oddziału Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej z Pododdziałem Urologii Szpitala Specjalistycznego w Jaśle. W trakcie szkolenia specjalizacyjnego w dziedzinie Urologii odbywanego w Oddziale Urologii i Urologii Onkologicznej Wojewódzkiego Szpitala Podkarpackiego im. Jana Pawła II w Krośnie. Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Członek Polskiego Towarzystwa Urologicznego (PTU),. Członek Podkarpackiego Towarzystwa Chirurgów Polskich (PTChP).

Rejestracja na wizytę:

Poniedziałek – Piątek w godz. 8:00 – 15:00