O nas

Zespół lekarzy pracujących w Centrum Medycznym Szpital Medyk w Zimnej Wodzie to specjaliści z dużym stażem i doświadczeniem zawodowym ale też młodzi, zdolni i ambitni specjaliści którzy na pierwszym miejscu stawiają zdrowie i dobro pacjentów.

W Centrum Medycznym Szpital Medyk w Zimnej Wodzie wykorzystuje się najnowszą wiedzę medyczną i najnowsze techniki operacyjne w tym techniki operacji mało inwazyjnych z wykorzystaniem urządzeń optycznych. Systematyczne udziały w kursach i szkoleniach zawodowych stanowią podstawę podnoszenia kwalifikacji zawodowych lekarzy.

Jeżeli więc chcesz skorzystać z profesjonalnej usługi medycznej w komfortowych warunkach to umów się na wizytę w Centrum Medycznym Szpital Medyk w Zimnej Wodzie koło Jasła.

– lek. med. Andrzej Iwaniec –
Kierownik Centrum Medycznego Szpital Medyk w Zimnej Wodzie